Přihl. jméno:
Heslo:

Kontakt

Společnost Eurosat CS se sídlem v Brně, je ryze českou obchodní společností založenou v roce 1995. V současnosti se zabýváme především prodejem zabezpečovací a sledovací techniky, přístupovým systémem a provozováním knihy jízd – Auto GPS.


Prodejní síť tvoří pobočky v Brně, Praze, Zlíně, Ostravě, Hradci Králové, Mělníku, Liberci, Karlových Varech, Českých Budějovicích a v Plzni. Na Slovensku máme zastoupení v Bratislavě. Kontakt na jednotlivé pobočky naleznete na této stránce.


E-mail: info@familyguard.cz

Telefon: +420 533 338 111

Adresa hlavní pobočky:

Vaše dotazy

Mohu na mapě sledovat více členů rodiny naráz?
Ano, můžete sledovat jak rodinné příslušníky, tak i polohu Vašeho automobilu, motorky současně na jedné mapě. Mohu se dozvědět, kdyby dítě ve všední den nedošlo do školy? Ano, můžete si nastavit upozornění na druh oblasti. V tomto případě „nevstoupil do oblasti“ + časový interval. Pokud v tomto intervalu nevstoupí do zadané oblasti, dojde Vám SMS, e-mail nebo oboje. Mohu se podívat zpětně podle data a hodiny, kde se můj syn pohyboval? Ano, jednoduše si vyberete den a časovým posuvníkem najedete na čas, který Vás zajímá. Můžete zapnout ukazatel celé trasy v daný den. Moje matka je již starší a bydlí sama. Mohla by mě nějak jednoduše přivolat nebo upozornit, kdyby byla v nesnázích? Ano, poraďte se při výběru vhodné GPS jednotky. Na GPS jednotce je velké tlačítko, které při stisknutí ihned odešle upozornění (můžete nastavit upozornění na více telefonních čísel). V upozornění je i aktuální poloha. Na GPS jednotku můžete zpětně zavolat, jednotka hovor automaticky zvedne a navzájem se uslyšíte. Jak přesné je určení polohy? Jednotky používají nejnovější GPS čipy, které jsou přesné na ± 5 metrů Můžu použít i v místě, kde není dobrý signál pro mobilní telefon? Ano, důležitější je signál GPS, který má pokrytí všude, kde je dostupný výhled na oblohu. Nemusí být přímý. Pokud není signál GSM (mobilní telefony), jednotka ukládá body polohy v interní paměti a až se signál obnoví, tak je všechny odešle včetně času pořízení.