Přihl. jméno:
Heslo:

GPS jednotky

FamilyGuard je postaven na principu shromažďování GPS souřadnic z družic na oběžné dráze. K příjmu GPS souřadnic a odesílání dat je potřeba takzvaný tracker nebo jednotka. V naší nabídce je mnoho jednotek, každá má svoje specifické využití. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.


GL207S

SOS GPS jednotka malých rozměrů a hmotností s hlasovou komunikací pro bezpečné sledování osob v reálném čase. Po stisknutí zabudovaného SOS tlačítka se na přednastavené telefonní číslo ihned odesílá SMS s odkazem na GPS pozici. GPS pozice je zaslána i na server pro další vyhodnocení a zpracování událostí. GL207S má 3D G-senzor, který je schopen zaznamenat pád osoby a GPS jednotka vyšle SOS zprávu s možností zavolat na přednastavené telefonní číslo.


GT200

Kombinace mobilního telefonu a osobního GPS trackeru. GT200 má pět tlačítek pro rychlou volbu telefonních čísel, z toho jedno SOS tlačítko. Jedná se o ideální GSM/GPS telefon pro děti a starší lidi. Jednotka obsahuje 3-axic akcelerometr s detekcí pádu, kterým lze rozeznat prudký pád osoby a ten zaznamenat a odeslat jako poplachovou zprávu.


GL300

Malý, lehký, výkonný a voděodolný GPS tracker. Zabudované SOS tlačítko, po jehož stisknutí se okamžitě zasílá SMS s odkazem na GPS pozici na přednastavené telefonní číslo. Při prozvonění SIM karty uvnitř trackeru se příchozí hovor ihned pokládá a tracker obratem zašle SMS s GPS pozicí na číslo, ze kterého byla jednotka prozvoněna (seznam čísel lze omezit).


GMT100

Voděodolný GPS tracker určený pro pevnou instalaci. Vestavěný vibrační senzor dokáže rozeznat pohyb bez aktivního stavu zapalování vozidla. Tento stav je možné odesílat na server a ten pak vyhodnocuje odtažení, či krádež vozidla. V případě odpojení hlavního napájení zůstane jednotka stále v provozu, a to díky vestavěnému akumulátoru až po dobu desítek hodin.


Vaše dotazy

Mohu na mapě sledovat více členů rodiny naráz?
Ano, můžete sledovat jak rodinné příslušníky, tak i polohu Vašeho automobilu, motorky současně na jedné mapě. Mohu se dozvědět, kdyby dítě ve všední den nedošlo do školy? Ano, můžete si nastavit upozornění na druh oblasti. V tomto případě „nevstoupil do oblasti“ + časový interval. Pokud v tomto intervalu nevstoupí do zadané oblasti, dojde Vám SMS, e-mail nebo oboje. Mohu se podívat zpětně podle data a hodiny, kde se můj syn pohyboval? Ano, jednoduše si vyberete den a časovým posuvníkem najedete na čas, který Vás zajímá. Můžete zapnout ukazatel celé trasy v daný den. Moje matka je již starší a bydlí sama. Mohla by mě nějak jednoduše přivolat nebo upozornit, kdyby byla v nesnázích? Ano, poraďte se při výběru vhodné GPS jednotky. Na GPS jednotce je velké tlačítko, které při stisknutí ihned odešle upozornění (můžete nastavit upozornění na více telefonních čísel). V upozornění je i aktuální poloha. Na GPS jednotku můžete zpětně zavolat, jednotka hovor automaticky zvedne a navzájem se uslyšíte. Jak přesné je určení polohy? Jednotky používají nejnovější GPS čipy, které jsou přesné na ± 5 metrů Můžu použít i v místě, kde není dobrý signál pro mobilní telefon? Ano, důležitější je signál GPS, který má pokrytí všude, kde je dostupný výhled na oblohu. Nemusí být přímý. Pokud není signál GSM (mobilní telefony), jednotka ukládá body polohy v interní paměti a až se signál obnoví, tak je všechny odešle včetně času pořízení. Mohu si nastavit upozornění, kdyby se dalo auto do pohybu? Ano, takové upozornění je možné. Můžete nastavit i upozornění, kdyby opustilo určitou oblast v závislosti na rozmezí času. Nebo pokud auto vjede do určité oblasti. Mohu použít na kontrolu polohy moji dcery i tablet? Ano, vše zobrazíte bez problému ve Vašem webovém prohlížeči. Do budoucna připravujeme i samostatnou aplikaci pro Android, iOS a WP8 Dozvím se, když se dcera vzdálí víc než bych chtěla od chaty, kde nemám přístup na internet? Ano, nastavíte si oblast a pokud ji opustí, tak Vám dojde SMS. Kolik je maximální počet sledovaných objektů? Počet sledovaných jednotek není ničím omezen.